Skip to main content

POKÓJ KWIATOWY

OPIS

Pokój o powierzchni 16 m² wyposażony w dwa łóżka pojedyncze z możliwością zestawienia w łóżko podwójne, (komplet pościeli), w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, 1- palnikową płytą indukcyjną, czajnik elektryczny, stół z 2 krzesłami, wieszak ubraniowy z lustrem oraz łazienkę (prysznic, WC, umywalka, ręczniki). Przed wejściem zadaszony taras ze stołem biesiadnym.

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Jeżowa Woda (6,5 hektara) dostępna szerokopasmowa sieć Wi-Fi oraz do dyspozycji: Palmiarnia, SPA z automatycznym barmanem, Tubing (zjeżdżalnie), Hamakownia, Plac Zabaw dla dzieci, Klimatyczne Piwniczki, Miejsce Grillowe z piecem chlebowym i wędzarniami, Miejsce Ogniskowe z naturalnym amfiteatrem.

Najbliższy sklep znajduje się około 2 km (większe sklepy są w Przyszowej oraz Limanowej), a kilka dobrych restauracji jest w Limanowej. Dostępna jest szeroka oferta caterningowa (z dowozem) kilku firm i restauracji.

W trosce o „odłączenie się od świata” naszych gości – w żadnym pokoju nie ma telewizorów, w czasie transmisji ważnych wydarzeń (sportowych!), organizujemy projekcje na dużym ekranie (4 x 3 m).

WYPOSAŻENIE

Łazienka

Prysznic

Suszarka

Ręcznik

ŁAZIENKA

PRYSZNIC