Skip to main content

WYDARZENIA

Fundacja IDEANOVA oraz Ośrodek Wypoczynkowy Jeżowa Woda PALMIARNIA i SPA wychodzi z bogatą ofertą dla Państwa na wiosnę i lato 2023 r.

Nasza Fundacja oraz ośrodek Jeżowa Woda oferuje dla Państwa szereg atrakcji. Jest to dla nas niezwykle ważna działalność, gdyż bardzo zależy nam nie tylko na turystyce, ale głównie na rozwoju społeczno-kulturalnym Ziemi Limanowskiej oraz Subregionu Sądeckiego.
Ośrodek Jeżowa Woda jest prowadzony w formule biznesu społecznego, jest to też obiekt ZEROENEGETYCZNY, niepozostawiający śladu węglowego (CO2). Działania społeczne i Ekologia – to nie są to dla nas puste słowa, ani też obietnice, ale sprawy podstawowe i realnie już wykonane. Ludzie z Fundacji IDEANOVA oraz z Jeżowej Wody sprawdzili się w krzewieniu działań społecznych i kulturalnych oraz działań proekologicznych.
Poniżej przedstawiamy Państwu program najbliższych wydarzeń, które niezwykle wzbogacą ofertę kulturalna naszego regionu.

1-4 czerwca 2023 ODLOTOWY Weekend Balonowy w Jeżowej Wodzie

ODLOTOWY Weekend Balonowy w Jeżowej Wodzie zapraszamy na ODLOTOWY Weekend Balonowy w Jeżowej Wodzie! Podziwiaj piękno startujących balonów lub samemu poleć w przestworza balonem! Zarezerwuj noclegi już dzisiaj na przedłużony weekend (od czwartku do niedzieli lub od piątku do poniedziałku). W sobotę 3 czerwca na górze Jeżowa Woda planujemy pokaz świetlny, a w niedzielę 4 czerwca organizujemy imprezę – Wielki Dzień Dziecka z masą atrakcji dla najmłodszych!

4 czerwca 2023 Wielki DZIEŃ DZIECKA

Wielki DZIEŃ DZIECKA – zapraszamy na niezapomniany DZIEŃ DZIECKA w Jeżowej Wodzie! Całodniowa impreza dla dzieci i też dla dorosłych 😉 – program zdradzimy wkrótce, ale zapewniamy, że będzie wiele atrakcji dla wszystkich, głównie dla tych najmłodszych. A jeśli chcesz, aby to był cały (nawet przedłużony?) weekend pełen wrażeń – to zarezerwuj noclegi już teraz!

Nie przegap okazji na wspólne zabawy i radosne wspomnienia! WSTĘP WOLNY!

22 czerwca 2023 godz. 12:00 Debata społeczna na temat: Schronisko turystyczne na górze Jeżowa Woda

Debata społeczna na temat: Schronisko turystyczne na górze Jeżowa Woda Fundacja IDEANOVA ogłosiła konkurs architektoniczny, oczekując projektów, które mają sięgać w XXII wiek. W trakcie debaty przedstawionych zostanie pięć projektów wyłonionych z pierwszego etapu konkursu. Czy nowoczesna architektura takiego schroniska w Beskidzie Wyspowym będzie zaakceptowana przez turystów, społeczeństwo i samorządowców? Posłuchaj prezentacji i dołącz do dyskusji – ZAPRASZAMY

WSTĘP WOLNY, ale jeśli chcesz dołączyć do wydarzenia – koniecznie zgłoś swój udział telefonicznie lub mailowo do Dominiki Blejder: tel. +48 600 314 084 / dominika.blejder@ideanova.org.pl

24 - 25 czerwca 2023 Zlot samochodowych Youngtimerów

Zlot samochodowych Youngtimerów – jeżeli chcesz zobaczyć te wspaniałe automobile, których linia nadwozia jest ponadczasowa – to nie może Cię tu zabraknąć. Przyjedź i podziwiaj je i może też wdaj się w niekończące dyskusje z ich właścicielami, którzy na pewno zechcą się z Tobą podzielić ich historią, zaletami oraz ……….. osiągami 😉

Niestety na tę noc 24/25.06 cały ośrodek jest zarezerwowany, ale możesz przyjechać wcześniej np. we czwartek 22.06 i zostać do soboty 25.06 – wtedy będziesz mógł uczestniczyć w całej sobotniej imprezie na Rynku w Limanowej i potem wieczornej w Ośrodku Jeżowa Woda.

30 czerwca – 2 lipca 2023 Samochodowy Wyścig Górski (14th Hill Climb Limanowa)

Samochodowy Wyścig Górski (14th Hill Climb Limanowa) – corocznie organizowany wyścig górski na widowiskowej trasie nomen omen nazywającej się …….. OSTRA, jest świetną okazją do poczucia zapachu spalin oraz pobrania sporej dawki adrenaliny. W ośrodku Jeżowa Woda od wielu lat gościmy zarówno zawodników jak i miłośników sportów motorowych.

ZAPRASZAMY – rezerwuj noclegi już DZIŚ, bo miejsc wkrótce zabraknie !!!

https://www.youtube.com/watch?v=uzZl3jgEsng

12 sierpnia 2023 Kolarski Memoriał Henryka Łasaka

Kolarski Memoriał Henryka Łasaka  – ta impreza już kolejny raz będzie organizowana pod patronatem Powiatu Limanowskiego oraz okolicznych gmin. Trasa będzie obejmowała około 150 km po malowniczym Beskidzie Wyspowym, ale dla kolarzy te podjazdy i zjazdy będą już bardzo wymagające i tym samym bardzo widowiskowe dla kibiców 😉.

Jeżeli chcesz u nas nocować, to wyślij do nas maila na adres: kontakt@jezowawoda.pl – zapiszemy Cię na listę rezerwową, bo na razie cały ośrodek jest wstępnie zarezerwowany.

25 – 27 sierpnia 2023 Kolarskie Górskie Mistrzostwa Polski

Kolarskie Górskie Mistrzostwa Polski  – ta impreza po roku nieobecności wróciła do Gminy Łukowica, ponieważ doceniono poprzedni wysoki poziom organizacyjny. Trasa tego wyścigu biegnie przez szczyty Beskidu Wyspowego, a jej najbardziej widowiskowe podjazdy są tuż koło Ośrodka Wypoczynkowego Jeżowa Woda, skąd będziesz miał najlepszy widok.

Jeżeli chcesz u nas nocować, to wyślij do nas maila na adres: kontakt@jezowawoda.pl – zapiszemy Cię na listę rezerwową, bo na razie cały ośrodek jest wstępnie zarezerwowany.