Skip to main content

14-15.06.2023 – Warsztaty dla Seniorów „Zdrowe odżywianie i szczęśliwe życie”

Warsztaty,które odbyły się 14/15 czerwca w naszym Ośrodku, przyniosły wiele cennych informacji i inspiracji. Całość trwała aż 6 godzin, podzielonych na trzy godziny dziennie, w towarzystwie naszej fantastycznej Pani Dietetyk Wioleta Chełmecka.
Pani dietetyk prowadziła wykłady na temat dostosowania diety dla seniorów pod hasłem „Dieta a zdrowie seniora„. Po wykładach nasi uczestnicy wraz z dietetyczką wzięli udział w przygotowaniu posiłków. Śniadania i kolacje były przygotowywane przez seniorów, ale zgodnie z zaleceniami pani dietetyk.
Ponadto, podczas warsztatów, spędziliśmy łącznie 4 godziny z instruktorem pilates. Każdego dnia mieliśmy wykłady i praktykę zarówno na sali, jak i na świeżym powietrzu. Było to nie tylko korzystne dla zdrowia, ale również niezwykle przyjemne.
Te warsztaty były początkiem naszej przygody. Planujemy kontynuować spotkania i tworzyć kolejne grupy. Już teraz czekamy z niecierpliwością na kolejne wydarzenia, podczas których będziemy rozwijać naszą wiedzę i promować zdrowy styl życia.
Dołącz do naszej społeczności i ciesz się pełnią życia!